STRONA GŁÓWNA - BLOG

Aranżacja wnętrz

Kolory we wnętrzach

Opublikowano:

Żeby wnętrza prezentowały się odpowiednio i pasowały do reszty aranżacji – mebli oraz zastosowanych dodatków – trzeba wybrać odpowiednią barwę ścian.

Więcej

Zaufanie do projektanta

Opublikowano:

Planowanie wyglądu wnętrza domu lub mieszkania nie jest prostym zadaniem i nie ma tu większego znaczenia to, czy mamy wstępną koncepcję tego, jak ma wyglądać zajmowana przez nas przestrzeń, czy też jest to pytanie, na które trudno nam odpowiedzieć.

Więcej

Usługi architekta wnętrz

Opublikowano:

Gdy zastanawiamy się nad tym, kiedy skorzystać z usług architekta wnętrz, zwykle myślimy przede wszystkim o momencie, w którym deweloper oferujący mieszkania na rynku pierwotnym przekaże nam do nich klucze. Niestety, bardzo często okazuje się, że jest już wtedy dość późno.

Więcej

Projektowanie łazienki

Opublikowano:

Jednym z najważniejszych pomieszczeń, które są w domu lub mieszkaniu jest łazienka. Często z niej korzystamy o różnych porach dnia. Dlatego warto zadbać o to aby była dobrze wykonana

Więcej

Projekt wnętrza

Opublikowano:

Wszyscy kochamy piękne wnętrza – chcielibyśmy mieszkać możliwie najwygodniej i najciekawiej, łącząc szyk z komfortem. W tej chwili liczy się bardzo oryginalność, nowoczesność – każdy pragnie wyrazić swój charakter poprzez aranżację swojego domu czy mieszkania. Chodzi o to, żeby całość prezentowała się możliwie jak najlepiej, zachwycając zarówno domowników, jak i przychodzących gości.

Więcej